Aionitoaie Paul-Ionut

Pasionat de IT & Marketing, am creat platforma asociația-happy.ro și o administrez. Sunt voluntar al Asociației H.A.P.P.Y încă din anul 2017, timp în care am inovat și dezvoltat lucruri pe website lucruri harta cu locurile unde se pot găsi oamenii străzii, harta cu locurile unde se află locațiile centrelor de colectare ale hainelor, calendarul pentru rezervarea meselor calde, graficămarketing, integrare AI etc.

De asemenea sunt voluntar la majoritatea acțiunilor Asociației H.A.P.P.Y și particip cu drag la orice chemare pentru a ajuta persoanele care au nevoie de ajutorul nostru. În continuare dezvolt și inovez site-ul pentru ca toți utilizatori care vor sa doneze aiba parte de o experiență plăcută pe website.

Team Information

Departament IT & Marketing (Voluntar)
 Age number: -
 Phone: 0746659201