Happy House Restaurant Botosani

Happy House Restaurant Botoșani este unul din cele mai active restaurante din Botoșani când vine vorba de implicare în ajutorarea oamenilor sărmani din Botoșani. Cu o activitate de peste 7 ani în domeniu, restaurantul Happy House Restaurant Botoșani combina gusturi alese și arome prin care ca ofera oportunitatea de a descoperi feluri de mâncare noi în gamele de meniuri interesante și delicioase pe care le-au dezvoltat.

Oferă și catering pentru gamă largă de evenimente, inclusiv nunți, parastase, petreceri private și evenimente corporative. Se mândresc cu mâncarea delicioasă și serviciile excepționale, dar și cu spiritul civic și pentru implicarea care o au în comunitate. De asemenea acest restaurant este certificat de Asociația H.A.P.P.Y pentru a face din parte rândul restaurantelor din Botoșani prin care puteți comanda o masa calda pentru sau un meniu în așteptare pentru oamenii sărmani!

Viziteaza site-ul si convinge-te!

HAPPY HOUSE ADDRESS & CONTACT

Strada Trandafirilor 30, Botoșani 710202
Telefon: 0756 314 281

Poti dona pentru o masa calda sau pentru un meniu in asteptare si prin intermediul platformei noastre folosind metodele de plata de ma jos.

Puteti dona direct prin transfer bancar in urmatoarele conturi:

Beneficiar ASOCIATIA H.A.P.P.Y.

Cont RON: RO 71 RNCB 0041 1470 3703 0001

Cont Euro: RO 44 RNCB 0041 1470 3703 0002

Cont USDRO 17 RNCB 0041 1470 3703 0003

COD SWIFTRNCBROBUXXX

COD BICRNCB

BANCA COMERCIALA ROMANĂ – BCR

REVOLUT  – 0756 314 281  (cu mesajul – pentru masa calda)

Puteti folosi pentru donatii metodele de plata online de mai jos. Prin formularul de mai jos puteti dona cu

1. Paypal – Urmati pasii
  2. Card – Puteti dona cu numarul de card, completati toate datele ( Numele de pe card, numar card, cod cvc. Plata cu cardul necesita autorizare( veți primi un mesaj de la banca dvs prin sms, prin care va trebuii sa autorizati plata). Urmați pasi si plata va fi completa.
  3. Donatii Offline – Puteti dona prin transfer bancar/revolut, la numerele de cont afisate.
Selectați metoda de plată
Informații personale

Informații despre cardul de credit
Aceasta este o plată securizată prin criptare SSL.

Total donație: €5,00 O singură dată